Zembag na Farmito.cz

Nedávno jsme navázali spolupráci se společností Farmíto. Tato firma disponuje desetiletou praxí v oblasti nákupu zemědělských pozemků a klade důraz na udržitelné hospodaření. Jejich přístup spočívá v tom, že se snaží zachovat zemědělské pozemky využívané pro zemědělství a často je ponechává v rukou původních zemědělců. Zároveň věnují pozornost novým farmářům, kteří hledají půdu pro své hospodaření.

Hlavním cílem společnosti Farmíto je zlepšení stavu českých polí. Vedle svého portfolia obchodních služeb se firma angažuje i v projektech, které slouží k ochraně zemědělské půdy v České republice. Jejich ambicí je stát se partnerem vlastníků zemědělské půdy a podporovat udržitelné hospodaření.

Proč právě spolupráci se značkou Zembag?

Rozhodnutí spolupracovat s touto inovativní českou značkou nebylo náhodné. Zembag představuje unikátní český výrobek, který spojuje inovace a kvalitu. Jeho ekologické a ekonomické výhody jsou v souladu s našimi hodnotami a cíli, které sdílíme s Farmíto.

Zembag je účinným řešením i pro situace, kdy majitelé zemědělské půdy přijímají část pachtu v naturáliích.

V rámci bezplatného online magazínu, který píše Farmíto nejen pro vlastníky půdy, si můžete přečíst rozhovor s autorem Zembagu - vědcem a pedagogem Pavlem Kloučkem. A také další rady a tipy jak se lépe orientovat ve světě zemědělských pozemků a udržitelného hospodaření.

Pro více informací o spolupráci s Farmíto a projektech, které podporují, navštivte jejich webové stránky https://www.farmito.cz/. Věříme, že tato spolupráce přinese výhody oběma stranám a přispěje k udržitelnému rozvoji zemědělského sektoru v České republice.

Díky této spolupráci můžete získat 13% slevu. Stačí navštívit stránky Farmíto.cz a najít slevový kupon, který můžete využít při nákupu na našem eshopu.