Nové brambory do Zembagu nepatří!

Zabraňuje plýtvání

Zembag chrání brambory při domácím skladování, už nebudete muset vyhazovat jídlo.

Vydrží věčně

Vysoká kvalita zpracování nám dovoluje poskytnout 5letou záruku. Při správném užívání vám vydrží celý život.

Chráněná dílna

Zembag je vyráběn v České republice v chráněné dílně Daneta. Nákupem podpoříte chod chráněné dílny.

Vlastní výzkum

Vyvinuto a testováno ve spolupráci s vědci z České zemědělské univerzity. Ověřeno zákazníky.


Připravujeme novou kolekci!

Připravujeme novou kolekci!

Tento modul se jmenuje Aktuality. Můžete jej spravovat v sekci Obsah / Aktuality. Úpravu nebo založení nové aktuality můžete provést podle návodu.


Rozšířili jsme nabídku látek

Rozšířili jsme nabídku látek

Aktuality jsou řazeny chronologicky dle data vytvoření. Toto datum můžete dodatečně změnit v detailu konkrétní aktuality v oddílu Rozšířené.


Objednávejte nyní i přes Zásilkovnu

Objednávejte nyní i přes Zásilkovnu

Samostatnou stránku se seznamem všech aktualit zobrazíte na adrese ve tvaru www.vase-domena.cz/news. Jedná se o speciální typ kategorie "Odkaz na aktuality" (návod).


Ke každému produktu dárek

Ke každému produktu dárek

Vzhled a rozložení aktualit můžete upravit v modulu Designer (návod). Ke každé aktualitě stejně jako jinému obsahu můžete přiřadit zajímavý náhledový obrázek (návod). 

Jak funguje Zembag?

Zembag je designový pytel z jutoviny, jenž pojme 5 nebo 10 kg brambor. Nejdůležitější součást Zembagu tvoří malý pytlík naplněný směsí z kmínové silice. Ta se odpařuje do vnitřního prostoru Zembagu a účinně zabraňuje klíčení brambor. Další důležitou úlohu plní pytel sám o sobě spolu s vnitřním vakem. Ten je neprostupný pro světlo a chrání brambory před zelenáním. Zároveň udržuje uvnitř dostatečnou vlhkost, takže brambory nevysychají. Ve výsledku tak brambory zůstanou déle čerstvé v původní velikosti a se všemi důležitými nutričními hodnotami. Díky takovému uskladnění brambor tak omezíte vyhazování a plýtvání jídlem.

Jak používat Zembag?

Jak používat Zembag?

Brambory v Zembagu vydrží i několik měsíců. Nepotřebujeme k tomu sklep, jen zdravé, neporaněné a suché brambory a pár jednoduchých kroků, které bychom měli před uložením brambor do Zembagu dodržet.